28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

@ttila
@ttila [229]
Ez igennnn a grafika kiválló nekem nagyon tetszik biztos jó game lehet.Csak az a gond hogy nem tom milyen fajta?

Attila nem megy a géphez a gép se megy Attilához!

Vissza

Fórumszabályzat