28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Just Cause



Írd ide hozzászólásod:

Yaho0
Yaho0 [1644]
Ez erősen NEM GTA-klón, teljesen más tipusú, itt nem az autó lopkodásról van szó, mi jófiúk vagyunk, és le kell számolni a rosszakkal, sokféle jármű segítségével.

Vissza

Fórumszabályzat