28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Konzolok (Xbox 360, PS3, Wii)



Írd ide hozzászólásod:

kEnAcE
kEnAcE [9563]
Csak megpróbálom megérteni, hogy hol van a mondandód értelme. Mert ha azt vesszük be lehet tenni a PS3-nak is azzal, hogy annyi fizikát meg AI-t döntök rá, hogy beadja a kulcsot, de ez nem fog megtörténni. Ezért nem áll fent a veszélye a PC kileheli a lelkétnek, mert ez csak elvi szinte igaz, ami a nextgen konzolokra is. Az, hogy hány terraflopos teljesítményre képes ez és az, csupán parasztvakítás és marketing, mert végül a GPU teljesítménye fogja meghatározni a látványvilágot.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Cián_
Cián_ [26]
Na én befejeztem, te most már direkt kötekszel.
kEnAcE
kEnAcE [9563]
És ezekkel hol találkozom?

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Cián_
Cián_ [26]
Nem értettél. Ha beraknák ezeket a dolgokat, amiket felsoroltam, úgy hogy realisztikus legyen, akkor kilehelné a lelkét. (képletesen)
kEnAcE
kEnAcE [9563]
Mutass eg olyan játékot, ahol a procim kileheli a lelkét! Példákkal támaszd alá állításaidat!

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Cián_
Cián_ [26]
A fizika a számolás töredékét jelenti? Na ne viccelj. Elég egy kis realisztikusan lobogó haj, hullámzó víz vagy pár összetörő kocsi és a procid kileheli a lelkét.
kEnAcE
kEnAcE [9563]
Az Ai és a fizika a matematikai műveletek töredékét jeleneti. A GPU messze a legmeghatározóbb elem a játékokban. Ez abban is követhető, hogy gyakorlatilag már 2 éves a CPU-m és még csak messziről sincs játék, ami meg izzasztaná, régen meg az 1GHz-es PIII egy év után már nem vitte a gémeket.

Ha jó emberekkel rossz dolgok történnek, az a sors műve. Ha rossz emberekkel történnek rossz dolgok, az Jack Bauer műve.

Cián_
Cián_ [26]
A válasz nem ennyire egyszerű, én azt mondom, hogy igen, itt az idő váltani, a PC-s játékipar hanyatlik, alig jön ki valami érdemleges, a nextgen konzolok ráadásul most már nyers erőben is évekig a PC-k elött lesznek.
Mégis neked kell dönteni, de ráérsz még, a PS3 jövő tavasszal jön csak.
Ha odavagy az FPS-ekért és a mmorpg-ért, akkor a Pc még mindig ott van, itt lemaradása van a konzolnak, ezek erősen felbontás-függőek játékok. Viszont a nextgenek már tudják a HDTV felbontást is (monitor is jó), ezért ezen a téren is várható felzárkózás.
Daedalus
Daedalus [2284]
mi a véleményd arról amit lentebb írtam? Eljött z idő átállni konzolra?

"?"

Cián_
Cián_ [26]
Azért, mert az MS marketingesei szerint az Xbox2 kevesebbnek hat az emberek szemében a PS3-nál, ezért kitalálták ezt a szar nevet.

Vissza

Fórumszabályzat