vajon valós eseményeket/hadszíntereket dolgoz majd fel a gamma? Mert (habár lehet, hogy ezzel tájékozatlanságomat bizonyítom, amit elismerek) emlékeim szerint azért a közelmúltban nem szerepeltek valami fényesen a T-72-esek. Balkán, Irak.
Úgy meg nem hiszem hogy élvezetes játszani, hogy minden küldetésben 10 perc után kilő az amerikai légierő vagy egy Abrams...

Most nekünk, erőseknek kell elviselnünk a gyengék gyengeségét, és nem a magunk kedvére kell tenni.