28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21953]
hát ha épp vmi bajom van, akkor szeretek egyedül ülni valahol és csak bámulni ki a fejemből

Szenvedély nélkül a foci halott.

CamelX
CamelX [6215]
Heh, jó neked hogy azér kell menned valahová h egyedül lehess
Nekem épp fordítva, de erre nagyon alkalmas tud lenni, sok itt a sorstárs

I am the architect of my own destruction.

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Én tökéletesen elégedett vagyok ezzel az élettel. Ha egyedül akarok lenni, nem kell távolra mennem, csomó jó hely van a városban, vannak romantikus helyek, és rengeteg gyönyörű emlékem, és a nagy mozgás, nyüzsgés, ez az én helyem!
Budapeest, te csodás!

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat