szegedről meg annyit mondok: nagyon kisvárosias nagyváros... sok park, rengeteg ződ terület (akárcsak pest jobb részein), hosszú tiszapart. jó a tömegközlekedése, de nagyon monoton számomra az egész. nincs benne annyi változatosság, mint pesten! úgyhogy szegedet se fogom szeretni, bár állati sok gyönyörű nyuszó mászkált arrafele!!!
