28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Lyobag
Lyobag [6266]
Pécs is szép hely: nagyobb a háttérsugárzás ott, mint pakson! de nem is csodálom!

szegedről meg annyit mondok: nagyon kisvárosias nagyváros... sok park, rengeteg ződ terület (akárcsak pest jobb részein), hosszú tiszapart. jó a tömegközlekedése, de nagyon monoton számomra az egész. nincs benne annyi változatosság, mint pesten! úgyhogy szegedet se fogom szeretni, bár állati sok gyönyörű nyuszó mászkált arrafele!!!

Vissza

Fórumszabályzat