Én mondjuk pont fordítva vagyok ezzel. Szeretem Pestet, szép város, jó is itt lenni, de igazából minden Egerszeghez köt és ezért haza is megyek minden hétvégén. A legtöbb haverom Egerszegen van, velük járok bulizni meg mindenhova.
Meg Pesten nekem túl nagy a nyüzsgés, a tömeg, Egerszeg sokkal csendesebb, nyugodtabb város, főleg hétvégeken és este. És én ezt szoktam meg. Pl. Egerszegen tök jókat lehet biciklizgetni a környéken, Pesten ezt nem lehet megtenni.
Persze E-Klub meg Bank nincs Egerszegen, de ha jó társasággal megyek (és általában ez össze is jön), akkor egerszegi bulikban is nagyon jól tom érezni magam! Atlantist pedig imádom!

"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"