28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

georgee
georgee [1990]
Na igen!
A masik dolog amit utalok, hogy ez az orszag nagyon de nagyon bpest orientalt es ez nem igazan jo dolog! Persze ertem en, hogy a lakkosag 20% -a itt el de akkor is! Meg ez a videkezis is erdeks az en nezetemben! Bp-en kivul minden videk!?!? Na na mar! Nekem az a videk ha lemegyek a tiszara - szalokra pl. vagy egy kisebb faluba!
De Gyor vagy Pecs vagy Debrecen miert lenne videk?! Azert mert nem pest? Na de mind1.

Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...

Kmg42
Kmg42 [983]
Mondjuk én valahányszor pesten vagyok akkor is mindig a belvárosban vagy a lepukant déli területén (csepel meg az elhagyatott gyárrészek) mászkálok. És biza nem szívesen vagyok ott. Világ életemben városi voltam és szeretem is a nyüzsgést de pest az nekem mindig egy másvilág volt. Olyanok az utcák mint egy szemétdomb, az épületek szürkék a szmogtól, az emberek mint valami hitehagyott zombik mászkálnak mindenfele na meg a bûz. Persze ez egy ottlakónak már nem tünik fel hiszen megszokta. Meg engem momentán a cigányok is nagyon zavarnak, de ez csak én vagyok. Mondjuk az is tény hogy dugig vannak jó szórakozó helyekkel, mindent be lehet szerezni na meg a csajok!!! Huuu azok aztán tudják hogy kell kinézni. Persze vidéken is vannak jó csajszik csak pesten sokkal többen vannak.

Akkor se tudnék ott élni.

Szerintem

Vissza

Fórumszabályzat