A masik dolog amit utalok, hogy ez az orszag nagyon de nagyon bpest orientalt es ez nem igazan jo dolog! Persze ertem en, hogy a lakkosag 20% -a itt el de akkor is! Meg ez a videkezis is erdeks az en nezetemben! Bp-en kivul minden videk!?!? Na na mar! Nekem az a videk ha lemegyek a tiszara - szalokra pl. vagy egy kisebb faluba!
De Gyor vagy Pecs vagy Debrecen miert lenne videk?! Azert mert nem pest? Na de mind1.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
