Amúgy a 'vidék' szót arra használjuk, hogy nem Budapest, vagy közvetlen környéke, igen. De angolul is így van: countryside, meg szerintem a legtöbb nyelven. Várjuk amúgy az építő jellegű javaslatokat a nem-Budapest-lakóktól a 'vidék' vagy 'vidéki' szó kiváltására (szinoníma kell), beküldési határidő július 1-je, a cím pedig:
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...