A metró tovább fogja növelni a bkv adósságát, mert a pestiek nyóctizede nem fizet a szolgáltatásért. közben megy a bőgés hogy sok az autó pesten. elöször meg kellett volna oldani, hogy akinek nem kell, annak ne kelljen be mennie a városba. De aszem ezt már megvitattuk egy másik topikban.
Stimmel, pöcök?
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

