...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
Majd akkor nem lógnak az emberek, ha nem 160 Ft lesz a jegy és nem 6000 a bérlet, a minimálbér meg 50000, amit a legtöbb ember így sem kap meg. Ne okoskodjál!
mióta is? 3-4 hete?
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
8/10??? hányszor utaztál te a metrón? manapság az emberek 8/10-e vesz jegyet, mert nem akar az ellenőrökkel tökölni! és nemegyszer azt csinálják az ellenőrök, hogy 4-5 megálló hosszan elállják a kijáratokat, a metrón lassan már nem is érdemes lógni!
Miért? Aszem nem szidtam senkit. A város koszos, a metrók, buszok, villamosok úgyszintén. Ezt senki nem tagadhatja.
A metró tovább fogja növelni a bkv adósságát, mert a pestiek nyóctizede nem fizet a szolgáltatásért. közben megy a bőgés hogy sok az autó pesten. elöször meg kellett volna oldani, hogy akinek nem kell, annak ne kelljen be mennie a városba. De aszem ezt már megvitattuk egy másik topikban.
Stimmel, pöcök?
A metró tovább fogja növelni a bkv adósságát, mert a pestiek nyóctizede nem fizet a szolgáltatásért. közben megy a bőgés hogy sok az autó pesten. elöször meg kellett volna oldani, hogy akinek nem kell, annak ne kelljen be mennie a városba. De aszem ezt már megvitattuk egy másik topikban.
Stimmel, pöcök?
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Vegyél vissza pöcök!
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
hehe, miért merre menne? mocskos metróra kell a pénz, meg még egy-két hídra pesten.. ha lenne körgyűrű és pesten kívül is híd a Dunán, mondjuk a körgyűrű részeként senki sem utazna keresztül ezen a retkes városon.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Foglaljuk vissza a nagyvárosainkat, és eltűnik a vízfejűség 
Amúgy, bár nekem sem tetszik, tényleg elég pestközpontú az ország. Valljuk be az ország több, mint negyede itt intézi a dolgát, vagy keresztülmegy rajta...

Amúgy, bár nekem sem tetszik, tényleg elég pestközpontú az ország. Valljuk be az ország több, mint negyede itt intézi a dolgát, vagy keresztülmegy rajta...
Fuck it Dude let`s go bowlin`
Na igen!
A masik dolog amit utalok, hogy ez az orszag nagyon de nagyon bpest orientalt es ez nem igazan jo dolog! Persze ertem en, hogy a lakkosag 20% -a itt el de akkor is! Meg ez a videkezis is erdeks az en nezetemben! Bp-en kivul minden videk!?!? Na na mar! Nekem az a videk ha lemegyek a tiszara - szalokra pl. vagy egy kisebb faluba!
De Gyor vagy Pecs vagy Debrecen miert lenne videk?! Azert mert nem pest? Na de mind1.
A masik dolog amit utalok, hogy ez az orszag nagyon de nagyon bpest orientalt es ez nem igazan jo dolog! Persze ertem en, hogy a lakkosag 20% -a itt el de akkor is! Meg ez a videkezis is erdeks az en nezetemben! Bp-en kivul minden videk!?!? Na na mar! Nekem az a videk ha lemegyek a tiszara - szalokra pl. vagy egy kisebb faluba!
De Gyor vagy Pecs vagy Debrecen miert lenne videk?! Azert mert nem pest? Na de mind1.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
Mondjuk én valahányszor pesten vagyok akkor is mindig a belvárosban vagy a lepukant déli területén (csepel meg az elhagyatott gyárrészek) mászkálok. És biza nem szívesen vagyok ott. Világ életemben városi voltam és szeretem is a nyüzsgést de pest az nekem mindig egy másvilág volt. Olyanok az utcák mint egy szemétdomb, az épületek szürkék a szmogtól, az emberek mint valami hitehagyott zombik mászkálnak mindenfele na meg a bûz. Persze ez egy ottlakónak már nem tünik fel hiszen megszokta. Meg engem momentán a cigányok is nagyon zavarnak, de ez csak én vagyok. Mondjuk az is tény hogy dugig vannak jó szórakozó helyekkel, mindent be lehet szerezni na meg a csajok!!! Huuu azok aztán tudják hogy kell kinézni. Persze vidéken is vannak jó csajszik csak pesten sokkal többen vannak.
Akkor se tudnék ott élni.
Akkor se tudnék ott élni.

Szerintem
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]