28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

borotvapenge
borotvapenge [2842]
Miért ne? Mikor ide jártam suliba akkor is megvettem, mikor utánna tömegközlekedtem akkor is megvettem. T'od engem úgy neveltek ne lopj, ne csalj, stb. Ha nem lenne semmim akkor gondolom én is bliccelnék, de engem (ha meg tudom venni a bérletet/jegyet) zavarna hogy lógok.
A munkahelyek a bérletek 80%-át fizetik (kötelesek). Szal ha melózni jársz, akkor a bérlet 20%át fizeted elviekben. Jó tudom nem így van mindenhol, de így kellene lennie.

Egyébként egy kérdés: ha valaki elvárja hogy a BKV elvigye egyik helyről a másikra, miért várja el hogy ez ingyen legyen? Te sem dolgozol ingyen szerintem

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Lyobag
Lyobag [6266]
na, és ha már itt tartunk, te vennél jegyet? vagy csak nagy a szád?
borotvapenge
borotvapenge [2842]
Röhögjél csak, meg akkor is mikor a kenyérre majd kuporgotnod kell, mert idd el emelkedik minden a benzinnel együtt. Szted a BKV jegyek nem emelkednek majd ezzel együtt? Aztán sírnak majd hogy nem 6000 hanem 7000 a bérlet. Rajtuk is nevetni fogsz?

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Osmium
Osmium [2326]
Jah már előre röhögök a markomba, hogy a sok autós nem fog tudni annyit furikázni, megint drasztikusan emelkedik az üzemanyagár. Cél a 300 Ft/liter Ehhehehe meglátjuk meddig bírják!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Vissza

Fórumszabályzat