A munkahelyek a bérletek 80%-át fizetik (kötelesek). Szal ha melózni jársz, akkor a bérlet 20%át fizeted elviekben. Jó tudom nem így van mindenhol, de így kellene lennie.
Egyébként egy kérdés: ha valaki elvárja hogy a BKV elvigye egyik helyről a másikra, miért várja el hogy ez ingyen legyen? Te sem dolgozol ingyen szerintem
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Ehhehehe meglátjuk meddig bírják!