28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

borotvapenge
borotvapenge [2842]
engem egyszer a diákigazolvány miatt büntettek meg. nem volt nálam. bevittem, megmutattam, letudva. a 27 évem alatt (ebből mondjuk csak 9 éve járok Pestre suli, meló, stb miatt) ez volt az egyetlen afférom a kalerekkel.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Lyobag
Lyobag [6266]
így van! én is mindig megvettem a jegyet, pár alkalmat kivéve! és ebből eccer kaptak el, hát jól van, helyszíni bírságot ki is fizettem, és kész!
borotvapenge
borotvapenge [2842]
ez lemaradt: sztem a legtöbb ember akkor is bliccelne, ha 200k lenne a nettója, és 6k a bérlet.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Vissza

Fórumszabályzat