28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Osmium
Osmium [2326]
Ez olyan, mint amikor a cigány megsértődik azon, hogy azt mondják rá: cigány. Nyilván van aki pejoratív éllel használja a vidékit, szándékosan hangsúlyozva a szót így, de teljesen normálisan, sértés nélkül is ki lehet mondani: vidéki.

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Kmg42
Kmg42 [983]
Nem az a baj hogy van pest meg vidék hanem az hogy a vidéki kifejezés lassan egyet jelent a falusi parsztal! Jelzô lesz a kifejezésbôl és ez nem jó!

Szerintem

Vissza

Fórumszabályzat