...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
Ok. Látom végülis egyetértünk, nagyjából. Én meg azt nem állítottam soha, hogy nem kéne egy elkerülő gyűrű végre, de erről nem is vitatkoztam veled. A BKV meg hidd el, nagyon rászolgált az emberek útálatára. Nagyon jól tudjuk ugyanis, hogy az állam súlyos milliárdokkal megtámogatja minden évben, és mégis baszik jól működni. Hogyan lehetséges, hogy máshol ez nem így van? Tuti, hogy Aba Botonddal és a többi vezetővel van a probléma és nem az utasokkal. De tudod teli van a tökünk az ellenőrökkel is, akik szépen megbüntetik azt, aki nyuszilelkű, meg a KÜLFÖLDIEKET kíméletlenül átbasszák és büntetik, ahol csak tudják, de ha cigányokkal találkoznak, behúzzák fülüket-farkukat! Tudod ez gusztustalan! Ráadásnak, miért fizessen az ember olyan járműveken drága pénzeket, amelyeket a drágalátos hajléktalanok a gyomorforgatóan undorító szagukkal és iszonytatóan mocskos ruházatukkal simán igénybe vesznek? Felszáll egy az egyik metrókocsiba, és 300 másik ember az ő hányinger szagát kell, hogy szagolja! Még nekem kell miatta másik kocsiba szállnom! Ez milyen? Tudod néha kiborul a bili és üvöltök velük, meg megpróbálom leszállítani őket, de tudod ezek edzettek, meg részegek általában és volt olyan, hogy egyiket negyed órát rúgdostam, (kézzel megfogni NEM vagyok hajlandó!) hogy ne szálljon fel a villamosra, de végül abba kellett hagynom, mert indulnia kellett a szerelvénynek, ez meg olyan erősen fogta a kapaszkodót az ajtón, hogy a folyamatos mell- fej- és kézrúgások hatására sem engedte el. Kinyírni meg nem fogom, nem ülök én egy ilyen miatt börtönbe!
Miért írok marhaságokat?
Ok, akkor mindenki rendesen vesz jegyet és a BKVn múlik minden. Mondjuk elmondhatnád, hogy a mostani adósságai felett miből tudná lecserélni a gépparkját, ami sztem a legtöbb lét viszi a bizniszben.. de mindegy. Legyen neked. Lopnak és azért nem gazdaságos a BKV.
Ennek mi köze a körgyűrűhöz? Én az átmenő forgalomról beszélek, ami azért van, mert a kamionnak át kell menni az egész városon, ahelyet hogy megkerülhetné. Nem lenne drágább, mert amit felporszívozik egy kamion dugókban a lápmaerdőben, azzal simán megkerüli a várost. Vagy magamról, akinek simán lerövidülne az útja 1 órával, ha lenne északon a városon kívül egy híd és a hozzá szükséges körgyűrű darab. Most hogy építik a metrót, plusz az utakat javítják, ezek a kamionok ugyanúgy itt fognak állni és gondoskodnak a zöldek vérnyomásáról. Ha elöször (vagy legalább párhuzamosan) megépítenék a körgyűrűt itt bent is kissebb fennakadást okozna egy esetleges útfelújjítás.
..és abban is igazad van, hogy a legtöbb ember elkerülhetné az autó használatát a bkv-vel. Simán megúszná a dugót egy-két metró és nehány villamosmegállóval. Tök jogos, pláne ha megnézed hogy átlag minden kocsiban 1 ember ül. Látjuk reggel a dugóban eleget, elhiheted. Aszem ezt nem vitattam sehol, ha mégis másold ide plz.
Ok, akkor mindenki rendesen vesz jegyet és a BKVn múlik minden. Mondjuk elmondhatnád, hogy a mostani adósságai felett miből tudná lecserélni a gépparkját, ami sztem a legtöbb lét viszi a bizniszben.. de mindegy. Legyen neked. Lopnak és azért nem gazdaságos a BKV.
Ennek mi köze a körgyűrűhöz? Én az átmenő forgalomról beszélek, ami azért van, mert a kamionnak át kell menni az egész városon, ahelyet hogy megkerülhetné. Nem lenne drágább, mert amit felporszívozik egy kamion dugókban a lápmaerdőben, azzal simán megkerüli a várost. Vagy magamról, akinek simán lerövidülne az útja 1 órával, ha lenne északon a városon kívül egy híd és a hozzá szükséges körgyűrű darab. Most hogy építik a metrót, plusz az utakat javítják, ezek a kamionok ugyanúgy itt fognak állni és gondoskodnak a zöldek vérnyomásáról. Ha elöször (vagy legalább párhuzamosan) megépítenék a körgyűrűt itt bent is kissebb fennakadást okozna egy esetleges útfelújjítás.
..és abban is igazad van, hogy a legtöbb ember elkerülhetné az autó használatát a bkv-vel. Simán megúszná a dugót egy-két metró és nehány villamosmegállóval. Tök jogos, pláne ha megnézed hogy átlag minden kocsiban 1 ember ül. Látjuk reggel a dugóban eleget, elhiheted. Aszem ezt nem vitattam sehol, ha mégis másold ide plz.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Totál nagy marhaságokat írsz, de ne zavarjon. A fő hibás a BKV, amelyik irreálisan magas árak mellett is képtelen nem veszteségesre kihozni a vállalatot, mert ELLOPJÁK A PÉNZT! Igenis több embernek kellene tömegközlekednie, mint kocsival furikázni egyik kerületből a másikba, ez pedig az emberek agybetegsége miatt van, a nagyzolási vágy, a sznobizmus, a 'nem vegyülök' duma. Erről pedig a vadkapitalizmus tehet, amiben élünk és a sok birkát könnyen agymossák benne. Ez van. Vegyél hitelekből mindent, adósodj el, menj tönkre! Az újonnan vásárolt autók 50%-ának törlesztőrészletét nem fizetik rendesen. Csak felvágni akarnak, hogy van verda, de pénzük kurvára nincsen rá. Ezek a fő problémák.
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Miért? Aszem nem szidtam senkit. A város koszos, a metrók, buszok, villamosok úgyszintén. Ezt senki nem tagadhatja.
A metró tovább fogja növelni a bkv adósságát, mert a pestiek nyóctizede nem fizet a szolgáltatásért. közben megy a bőgés hogy sok az autó pesten. elöször meg kellett volna oldani, hogy akinek nem kell, annak ne kelljen be mennie a városba. De aszem ezt már megvitattuk egy másik topikban.
Stimmel, pöcök?
A metró tovább fogja növelni a bkv adósságát, mert a pestiek nyóctizede nem fizet a szolgáltatásért. közben megy a bőgés hogy sok az autó pesten. elöször meg kellett volna oldani, hogy akinek nem kell, annak ne kelljen be mennie a városba. De aszem ezt már megvitattuk egy másik topikban.
Stimmel, pöcök?
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Vegyél vissza pöcök!
...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
hehe, miért merre menne? mocskos metróra kell a pénz, meg még egy-két hídra pesten.. ha lenne körgyűrű és pesten kívül is híd a Dunán, mondjuk a körgyűrű részeként senki sem utazna keresztül ezen a retkes városon.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Foglaljuk vissza a nagyvárosainkat, és eltűnik a vízfejűség 
Amúgy, bár nekem sem tetszik, tényleg elég pestközpontú az ország. Valljuk be az ország több, mint negyede itt intézi a dolgát, vagy keresztülmegy rajta...

Amúgy, bár nekem sem tetszik, tényleg elég pestközpontú az ország. Valljuk be az ország több, mint negyede itt intézi a dolgát, vagy keresztülmegy rajta...
Fuck it Dude let`s go bowlin`
Na igen!
A masik dolog amit utalok, hogy ez az orszag nagyon de nagyon bpest orientalt es ez nem igazan jo dolog! Persze ertem en, hogy a lakkosag 20% -a itt el de akkor is! Meg ez a videkezis is erdeks az en nezetemben! Bp-en kivul minden videk!?!? Na na mar! Nekem az a videk ha lemegyek a tiszara - szalokra pl. vagy egy kisebb faluba!
De Gyor vagy Pecs vagy Debrecen miert lenne videk?! Azert mert nem pest? Na de mind1.
A masik dolog amit utalok, hogy ez az orszag nagyon de nagyon bpest orientalt es ez nem igazan jo dolog! Persze ertem en, hogy a lakkosag 20% -a itt el de akkor is! Meg ez a videkezis is erdeks az en nezetemben! Bp-en kivul minden videk!?!? Na na mar! Nekem az a videk ha lemegyek a tiszara - szalokra pl. vagy egy kisebb faluba!
De Gyor vagy Pecs vagy Debrecen miert lenne videk?! Azert mert nem pest? Na de mind1.
Hiába, ha az egyetlen hang lakásodban a merevlemez olvasófejének percegése, hiába, mert nincs csajod...
Mondjuk én valahányszor pesten vagyok akkor is mindig a belvárosban vagy a lepukant déli területén (csepel meg az elhagyatott gyárrészek) mászkálok. És biza nem szívesen vagyok ott. Világ életemben városi voltam és szeretem is a nyüzsgést de pest az nekem mindig egy másvilág volt. Olyanok az utcák mint egy szemétdomb, az épületek szürkék a szmogtól, az emberek mint valami hitehagyott zombik mászkálnak mindenfele na meg a bûz. Persze ez egy ottlakónak már nem tünik fel hiszen megszokta. Meg engem momentán a cigányok is nagyon zavarnak, de ez csak én vagyok. Mondjuk az is tény hogy dugig vannak jó szórakozó helyekkel, mindent be lehet szerezni na meg a csajok!!! Huuu azok aztán tudják hogy kell kinézni. Persze vidéken is vannak jó csajszik csak pesten sokkal többen vannak.
Akkor se tudnék ott élni.
Akkor se tudnék ott élni.

Szerintem
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]