28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Osmium
Osmium [2326]
Tudom, tudom, csak olyan szinten idegesít az autósok sznobizmusa...... sajnos tisztában vagyok azzal, hogy az üzemanyagárakat mindenki szívja, de egyszer csak lesz már második taxis-blokád! Nem tehetik ezt büntetlenül! Sehol sem ilyen drága!!!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

borotvapenge
borotvapenge [2842]
Röhögjél csak, meg akkor is mikor a kenyérre majd kuporgotnod kell, mert idd el emelkedik minden a benzinnel együtt. Szted a BKV jegyek nem emelkednek majd ezzel együtt? Aztán sírnak majd hogy nem 6000 hanem 7000 a bérlet. Rajtuk is nevetni fogsz?

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Osmium
Osmium [2326]
Jah már előre röhögök a markomba, hogy a sok autós nem fog tudni annyit furikázni, megint drasztikusan emelkedik az üzemanyagár. Cél a 300 Ft/liter Ehhehehe meglátjuk meddig bírják!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Vissza

Fórumszabályzat