Multkor pont egy ismerősöm mesélte, hogy ment fel Pestre és ott egy boltban szóba került, hoyg a kocsi elszámolásnál ez az út neki vidéknek számít erre a pénztáros gyerek pattogott, hogy BP. nem vidék meg hogy ezt ő hogy gondolja. Tiszta ideg lett.
Na ez a baj a Pestiekkel az a hihetetlen nagy egójuk amivel lenézika a "vidékieket" (tisztelet a kivételnek, csak én olyannal még nem találkoztam).
Sajna vízfejü ez az ország.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.