28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Szabip
Szabip [2426]
Ez érdeks. Nekem mint fehérvárinak Bp. a vidék mivel nem ott élek szóval...

Multkor pont egy ismerősöm mesélte, hogy ment fel Pestre és ott egy boltban szóba került, hoyg a kocsi elszámolásnál ez az út neki vidéknek számít erre a pénztáros gyerek pattogott, hogy BP. nem vidék meg hogy ezt ő hogy gondolja. Tiszta ideg lett.
Na ez a baj a Pestiekkel az a hihetetlen nagy egójuk amivel lenézika a "vidékieket" (tisztelet a kivételnek, csak én olyannal még nem találkoztam).

Sajna vízfejü ez az ország.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Vissza

Fórumszabályzat