
Többieknek, mint ideszármazott vidéki, kikérem magamnak az általánosítgatás a pestiek így a pestiek úgy. Aki általánosítgat általában bekaphatja. Itt is vannak bunkók meg értelmesebbek, a nagy számok törvénye már csak ilyen.
Szabip,
Fehérvár, gondolom arról írtál télleg faja hely cimbim is odaköltözött, airbrushozik. Néha leugrom hozzája, nagyon klassz kis város. Szeretem a magyar nagyvárosokat, dinamikusan fejlődnek, bár keletMo-ra nem költöznék

Fuck it Dude let`s go bowlin`