28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Mindent (még a Mekiket és Hutokat is ) Kelet-Mo. továbbra is fejletlenebb régió, mint az ország nyugati fele. Ennek okai részben történelmiek, részben pedig a történelmi okok gyűrűznek tovább:már csak közelsége miatt is befektetési célterület a Dunántúl.
Kolin Mekré
Kolin Mekré [6614]
Pedig Miskolc is fejlődik keményen...már van meki meg pizza hut is

Minden ellenállás hasztalan! 8-)

pres
pres [4157]
Falusi létedre elég helyesen írsz

Többieknek, mint ideszármazott vidéki, kikérem magamnak az általánosítgatás a pestiek így a pestiek úgy. Aki általánosítgat általában bekaphatja. Itt is vannak bunkók meg értelmesebbek, a nagy számok törvénye már csak ilyen.

Szabip,
Fehérvár, gondolom arról írtál télleg faja hely cimbim is odaköltözött, airbrushozik. Néha leugrom hozzája, nagyon klassz kis város. Szeretem a magyar nagyvárosokat, dinamikusan fejlődnek, bár keletMo-ra nem költöznék

Fuck it Dude let`s go bowlin`

borotvapenge
borotvapenge [2842]
Akkor elnézéseteket kérem. Mea culpa, mea maxima culpa (aszem így írják )

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Vissza

Fórumszabályzat