Szerintem óriási baromság levidékezni egy több, mint 200 000-es Miskolcot, vagy Debrecent. Szépen fejlődő városok. Tegnap autóztam át Miskolcon és kiválóan lehetett haladni, az utak a városban rendben voltak. Főleg azt szeretem ha olyan ember vidékezi le a nagyobb városokat, akik még a kerületből sem mozdulnak ki. Részben én is pesti vagyok, tehát nem beszélek magam ellen, de kezd átcsapni a vidékizés bunkóságba. Vannak hülye falusiak, ez tény, de több a rendes ember. Mint ahogy pesten is sok paraszt él. Ez is tény. Abban is biztos vagyok, hogy Győr gyorsabban fejlődik, mint Bp.
Szóval hülye emberek vannak itt is, ott is, amott is.
UI.: Debrecenben és Miskolcon is 3 McDonalds van

, egyébként ennek semmi köze a fejlettséghez. A XVII. kerületben viszont csak 1, úgyhogy oda még kellene pár
