28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Osmium
Osmium [2326]
Ki vonta ezt kétségbe?

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Szabip
Szabip [2426]
Ha egy pesti pattog hogy neki milyen jó én csak annyit ezeket szoktam neki mondani: Balaton 20-30 perc kocsival, Velencei tó 10 perc, itt is van minden, de a városban nem kell buszozni aami nem mellékesen jóval olcsóbb. Kocsaival se kell annyit mennem ergo nem pöfékelek el annyi naftát. Sok park van a város tisztább a házak nem lepusztultak mint Pesten a bérházak 90%. Jók az utak kettőt leszámítva. Mit akarhatnék még?
Jó itt élni de én nem vagyok beképzelt, nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye) viszont a pestieket nem szívelem.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.

Vissza

Fórumszabályzat