...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
Akkoris falusiztál, és a falusiak nevében követelem, hogy ne falusizz! Na, most bajban leszel!
Csak hogy tudd kispajtás a barátnőm afalun lakik
Jól is érzem magam ott ahol lakik.
Én azokra írtam hogy "nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" Kik tényleg hülyék mert van egy pár akinek akármit mondhatok a begyöpösödött agya miatt nem érti meg sajna tlálokozok ilyennel a munkámból kifolyólag is. Ezt nem áltatlánosítva írtam és mondom. Sok falusi főiskolás haverom vannak mind jó fejek semmi bajom sincs velük sőt jobban kijövök velük mint a városiakkal.
Nagyon félreértettél barártom.
Jól is érzem magam ott ahol lakik.
Én azokra írtam hogy "nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" Kik tényleg hülyék mert van egy pár akinek akármit mondhatok a begyöpösödött agya miatt nem érti meg sajna tlálokozok ilyennel a munkámból kifolyólag is. Ezt nem áltatlánosítva írtam és mondom. Sok falusi főiskolás haverom vannak mind jó fejek semmi bajom sincs velük sőt jobban kijövök velük mint a városiakkal.
Nagyon félreértettél barártom.

A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Nah ez szép mondatom. Fikázod a pestieket a "vidéki"-ezés miatt aztán meg jössz a "falusi" dumával..
"nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" - szal ez azt jelenti, hogy falun csak hülyék vannak, akik többségének elnézed, hogy hülye..
Hidd el, mi "falusiak" meg a nagyképű városiakat utáljuk, akik lenéznek csak azért mert nem városban lakunk. Nem vagyunk hülyébbek a városban élőknél, nem vagyunk kevesebbek mint egy akármilyen panellakó. Szal ezt a "falusi" dumát hagyjuk jó?
"nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye)" - szal ez azt jelenti, hogy falun csak hülyék vannak, akik többségének elnézed, hogy hülye..
Hidd el, mi "falusiak" meg a nagyképű városiakat utáljuk, akik lenéznek csak azért mert nem városban lakunk. Nem vagyunk hülyébbek a városban élőknél, nem vagyunk kevesebbek mint egy akármilyen panellakó. Szal ezt a "falusi" dumát hagyjuk jó?
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Ha egy pesti pattog hogy neki milyen jó én csak annyit ezeket szoktam neki mondani: Balaton 20-30 perc kocsival, Velencei tó 10 perc, itt is van minden, de a városban nem kell buszozni aami nem mellékesen jóval olcsóbb. Kocsaival se kell annyit mennem ergo nem pöfékelek el annyi naftát. Sok park van a város tisztább a házak nem lepusztultak mint Pesten a bérházak 90%. Jók az utak kettőt leszámítva. Mit akarhatnék még?
Jó itt élni de én nem vagyok beképzelt, nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye) viszont a pestieket nem szívelem.
Jó itt élni de én nem vagyok beképzelt, nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye) viszont a pestieket nem szívelem.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:54
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [10]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]