Nem tudsz olvasni?
Leírtam a barátnőm ott lakik, sokat vagyok FALUN, a fősulin is sik haverom az és mind JOFEJEk.
Mit kérsz ki magadnak ezen????
A Pestiek 90% azt se tudja milyen falun élni csak simán lenézi őket miért is?? Mert nem olyan tanultak ami enm feltétlenül igaz vagy mert kétkezü munkával keresik a pénzüket???
Én nem vagyok bajban. Székesfehérváron élek Veszprémben dolgozok Sárszentmihyályon él a barátnőm a munkámból kifolyólag sok emberrel találkozok így fel tudok ezt azt mérni. Ha Pestre felmegyek mik szoktak történni: 80 nal megyek mert annyival kell különben letolnak az útról, de annyi se elég mert mennyi is a megengedett?
Dudálnak bunkóznak minden egyes apróságért. Parkolásnál nem ismernek könyörületet, a szemetet elszórják az úton, a kutyagumit meg se említem. Ha egy boltabn megemlítem, hogy honnét jövök szinte kinéznek mert "vidéki" vagyok. Az utcán hajlamossak fellökni az mebert elnézéstkérés nélkül.
Akkor miért is szeressem a Pestieket. (azt tudom, hogy nem mind ilyen de én sajna nem igen találkoztam mással)
Az meg, hogy sok vidéki megy Pestre az urbanizáció természetes folyamata ami az életkörülmények természetes változásának (társadalmi mobilitás) folyamata ami itt "VIDÉKEN" sincs másképp csak itt megoldják...
Nekem Pest a vidék akkor is mert nem ott lakok ennyi...
Akinek nem inge ne vegye magára.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
