Aztán meg lehet zötykölődni a dugókról nem is beszélve
Az egyik kolega a Pesti telepre a munkahelyéről ami szinteén Pesten van 40-50 perc alatt ér ki céges autóval és ez jó idő ja és kb 20km-et megy.
Mi Fehérvárról Veszprémbe céges autóval 40-45perc altt érünk ide és ez 50km
ja és nincs dugó és az út állapota se olyan vészes.
Továbbá azt mondta (pedig tőzsgyökeres Pesti), hogy ha tehetné elhagyná ezt a koszfészket és vidékre költözne, nem ő volt az egyetlen...
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.