Ez így van. Faluról sokan akarnak beköltözni városba és a legtöbb városi meg menekülne valami kevésbé forgalmasabb helyre.
Nem mind, de sokan.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
Fórum » Nem számítástechnikai témák
Ez így van. Faluról sokan akarnak beköltözni városba és a legtöbb városi meg menekülne valami kevésbé forgalmasabb helyre.
Nem mind, de sokan.
"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..
ja és nincs dugó és az út állapota se olyan vészes.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.