28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
irigység? pfff hahaha. törődök is én vele hogy neked rosszabb vagy jobb a helyzeted, egyszerűen ne háborodj fel olyan dolgon, ami másnak amugyis luxus...
Ödön
Ödön [1189]
erre mondtam, hogy ezt a hozzászólását abszolót az irigysége motiválta. mondván, ha ő várhat 30-40 percet, akkor én is várjak csak a buszra (ami egyébként villaamos és metró volt)
borotvapenge
borotvapenge [2842]
"igenis azt akarom, fizetek eleget a BKV-nak! persze te ezt nem értheted, mert még életedben nem kerestél meg munkával egy fillért se! kis pöcs!" - hát ez is beletartozik a bunkó stílusba

de mindegy, nem ezen van a hangsúly.
Nem mondtál olyat, hogy jó helyzetben vagyunk, viszont egy 10 perces várakozás semmi nekünk, akik ha véletlenül lekésnek egyet (ami a távolságok miatt +-15 percet jelent, forgalom és időjárásfüggő) akkor kénytelenek 30-40 percet várni a következőre, amire talán fel sem férnek. Sztem ezen akadt ki a srác, mikor elolvasta a 10perces, qrva BKV-s hozzászólásodat.

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Ödön
Ödön [1189]
felőlem nyugodtan elvárhatod, mondtam én olyat, pl. hogy neked de jó a helyzeted? ráadásul az a bunkó stílus, amiben nyilatkoztok(tisztelet a kivételnek) pont azt mutatja, hogy igenis értem, miről van szó!
egy szóval sem mondtam, hogy vidéken de jó a helyzet! pont ti mondtátok, hogy nekem de jó itt a bkv-val...
borotvapenge
borotvapenge [2842]
Sztem meg te nem érted a dolgot. Nem volt semmilyen "nekem szar neked is az legyen" duma. Mindösszesen annyi, hogy ne sírjál már, van ahol rosszabb a helyzet. Örülj annak hogy CSAK 10 percet kell várnod. Gondolj bele milyen lehet 40-50 percet várni buszra. Azt is csak este 11-ig mert utánna semmi sincs. Utánna sírj 10 perc miatt.

egyébként mi is fizetünk a Volánnak (mondjuk én egy ideje már nem), szal mi is elvárhatnánk hogy 10 percenként jöjjön valami jármű, nem?

"Volt itt valami iromány, de meguntam.."-ot is meguntam..

Ödön
Ödön [1189]
egyébként azok a villamos és a metró volt. inkább az a szomorú, hogy jössz ezzel a "ha nekem szar, legyen nektek is szar" dumával.
@Slider@
@Slider@ [3121]
Elolvastam korábban is. Képzeld nekem van hogy 1 órát kell várni a buszra. És? Megvárom, nem tudok mit tenni ez van. Te meg sírsz, hogy 10 percenként megy a busz. Hát ez a szomorú...
Ödön
Ödön [1189]
hát azért tényleg nem is lehetne! de olvasd vissza kain hozzászólását, és meglátod!
@Slider@
@Slider@ [3121]
Irígység? Miért kellene írígykedni? A mocsokért, szennyért, meg a sok hülye emberért? Hát azért biztos nem!
Ödön
Ödön [1189]
igenis azt akarom, fizetek eleget a BKV-nak! persze te ezt nem értheted, mert még életedben nem kerestél meg munkával egy fillért se! kis pöcs!

egyébként meg, tisztelt többi vidéki itt a fórumban, itt a tökéletes példa arra, hogyan is gondolkodnak a vidékiek a budapestiekről: ne legyen nekünk se jobb, mint nektek! na ez itt a baj, dumálhattok bmit, az irigység süt ki belőle!

Vissza

Fórumszabályzat