Fórum » Nem számítástechnikai témák
Budapest vs. többi város,falu,község
10 percenként járó szállítóeszközöket? akkor akár duplán is fizetek!
gondolom a 16 éveddel te tartod el az egész családodat... na persze!
nagyon pofára fogsz majd esni, ha majd TÉNYLEG dolgoznod kell majd, hogy vmilyen szinten eltartsd magad! hogy te mennyit fizetsz a volánnak, magasról leszarom, nem érdekel, az a szüleid dolga, ha ők adják rá neked a pénzt. majd ha te is keresel, megtudod, milyen érzés egy csomó pénzt kiadni havonta, és utána meg lesni, mit kapsz érte!
nagyon pofára fogsz majd esni, ha majd TÉNYLEG dolgoznod kell majd, hogy vmilyen szinten eltartsd magad! hogy te mennyit fizetsz a volánnak, magasról leszarom, nem érdekel, az a szüleid dolga, ha ők adják rá neked a pénzt. majd ha te is keresel, megtudod, milyen érzés egy csomó pénzt kiadni havonta, és utána meg lesni, mit kapsz érte!
"persze te ezt nem értheted, mert még életedben nem kerestél meg munkával egy fillért se! kis pöcs!"
hahahahaha. kiröhögtelek. képzeld el azt, hogy van egy olyan hogy nyár. namost ha nem egész nyáron otthon akarod unni az agyad mert épp nincs semmi dolgod és a haverok is elmennek dolgozni, vagy csak egyszerűen kell a pénz, nos akkor rákényszerülsz te is hogy elmenny dolgozni. érted? kapise? hülyegyerek ugy beszélsz mintha te olyan kurvasokat megélt ember lennél, te a nagy jómunkásember uramisten fogd már be! ha felnőtt ember vagy akkor szánalmas vagy ha nem akkor is... és még: "igenis azt akarom, fizetek eleget a BKV-nak" hát ez kész miért mennyit fizetsz? én 10 km ért fizetek 1500 FT ot ugy hogy 30-50 percet kell várnom... ez neked reális? kötve hinném... osztálytársam tesója egyetemre havi 20 rugós bérlettel járt eddig, de mostmár elvégezte. és ő mit szólhat?
hahahahaha. kiröhögtelek. képzeld el azt, hogy van egy olyan hogy nyár. namost ha nem egész nyáron otthon akarod unni az agyad mert épp nincs semmi dolgod és a haverok is elmennek dolgozni, vagy csak egyszerűen kell a pénz, nos akkor rákényszerülsz te is hogy elmenny dolgozni. érted? kapise? hülyegyerek ugy beszélsz mintha te olyan kurvasokat megélt ember lennél, te a nagy jómunkásember uramisten fogd már be! ha felnőtt ember vagy akkor szánalmas vagy ha nem akkor is... és még: "igenis azt akarom, fizetek eleget a BKV-nak" hát ez kész miért mennyit fizetsz? én 10 km ért fizetek 1500 FT ot ugy hogy 30-50 percet kell várnom... ez neked reális? kötve hinném... osztálytársam tesója egyetemre havi 20 rugós bérlettel járt eddig, de mostmár elvégezte. és ő mit szólhat?
igenis azt akarom, fizetek eleget a BKV-nak! persze te ezt nem értheted, mert még életedben nem kerestél meg munkával egy fillért se! kis pöcs!
egyébként meg, tisztelt többi vidéki itt a fórumban, itt a tökéletes példa arra, hogyan is gondolkodnak a vidékiek a budapestiekről: ne legyen nekünk se jobb, mint nektek! na ez itt a baj, dumálhattok bmit, az irigység süt ki belőle!
egyébként meg, tisztelt többi vidéki itt a fórumban, itt a tökéletes példa arra, hogyan is gondolkodnak a vidékiek a budapestiekről: ne legyen nekünk se jobb, mint nektek! na ez itt a baj, dumálhattok bmit, az irigység süt ki belőle!
na te szerintem csak kussolj mit akarsz ötszáz busza nincs senkinek tán kétpercenként járjanak? mellesleg én ha haza akarok menni 30-50 percet kell waitolnom szal pofa off



pedig nincs is annál jobb, mint mikor 10-10 percet vársz este a villamosra és a metróra, mikor amúgy is sietsz és minden perc számít! kurva BKV!
Nálam szintúgy ez a helyzet. Sok a park, az épületek jó állapotúak és folyamatos a fejlődés a városban. Szinte minden megvan itt is ami kell. Én sem akarok többet, bőven jó itt nekem, nem hiányzik a tömegnyomor és a kosz.
Ha egy pesti pattog hogy neki milyen jó én csak annyit ezeket szoktam neki mondani: Balaton 20-30 perc kocsival, Velencei tó 10 perc, itt is van minden, de a városban nem kell buszozni aami nem mellékesen jóval olcsóbb. Kocsaival se kell annyit mennem ergo nem pöfékelek el annyi naftát. Sok park van a város tisztább a házak nem lepusztultak mint Pesten a bérházak 90%. Jók az utak kettőt leszámítva. Mit akarhatnék még?
Jó itt élni de én nem vagyok beképzelt, nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye) viszont a pestieket nem szívelem.
Jó itt élni de én nem vagyok beképzelt, nem foglakozok azzal ha valaki falusi vagy nem (kivétel ha tényleg idegesítően hülye) viszont a pestieket nem szívelem.
A gonosz diadalához csak annyi kell, hogy a jók tétlenek maradjanak.
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 15:39
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [11]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]