Pl. Mi a bánatnak kell úgy kezdeni egy hozzászólást, hogy "Mekkora egy barom vagy!" ???
Egy ilyen kezdetű hozzászólással mire számít az ember?
Ettől fogja a másik fél elfogadni a vélményét? He?


"Dilisek ezek a rómaiak...!"
Fórum » Nem számítástechnikai témák


"Dilisek ezek a rómaiak...!"