28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Osmium
Osmium [2326]
Eleve ők szitják ebben a topikban is azt az ellentétet, ami ellen ágálnak! Nem veszed észre? Feljönnek Pestre és ha valami nem tetszik, hazamennek pampogni. Az ilyen emberek ne várják el senkitől, hogy hozzájuk normálisan viszonyuljanak. Vidék azért olyan amilyen, mert vidék. Budapest azért olyan amilyen, mert Budapest. Ha nem tetszik a rendszer, be lehet vonszolni a valagukat a döntéshozó posztokra és meg lehet változtatni! Ha meg ezt nem akarják, akkor nekem ne jöjjenek azzal, hogy Pest ilyen meg olyan!

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Eric
Eric [20761]
Mondom, be lehet fejezni a személyeskedést!!!

Pl. Mi a bánatnak kell úgy kezdeni egy hozzászólást, hogy "Mekkora egy barom vagy!" ???

Egy ilyen kezdetű hozzászólással mire számít az ember?
Ettől fogja a másik fél elfogadni a vélményét? He?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Vissza

Fórumszabályzat