28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Budapest vs. többi város,falu,község



Írd ide hozzászólásod:

Osmium
Osmium [2326]
Tudod a legviccesebb, hogy hajtogatják, hogy nekik milyen rossz, mert hogy járnak a buszok, stb. viszont a másik oldalon meg elhordják Budapestet minden szennynek. Tehát végülis az jön ki, hogy minket kellene sajnálni, mert nagyon szar helyen élünk, de akkor miért nem sajnálnak minket csendesen, ahelyett, hogy itt puffognak Pestről, mikor párszor jártak itt aztán csá????? Vagy azt gondolják, a hogy a pesti nem élne szivesebben egy tiszta, jó levegőjű városban? Vagy mi az jó *** gondolnak mégis?

...Life is too short, don't stress every day, leave your worries behind, go out and play!...

Vissza

Fórumszabályzat