A Bp-iek a 10 perces várakozásért, a vidékiek a 30 perces miatt, az albánok azért mert nincs busz, az etiópok meg azért mert nincs kaja.
És a sanyarúbb sorsúak számára mindig is nevetségesnek fognak tűnni a jobbsorsúak sirámai.
"Dilisek ezek a rómaiak...!"