van ezer más szempont is, mint a tömegközlekedés. a vidéknek is megvannak az ekőnyei, nem kell erre kihegyezni a vitát. itt ezzel az a baj, hogy tegnap előtt este a bkv kiszámíthatatlansága miatt kb 15 percet késtem, pedig siettem nagyon. és ez nem most fordul elő először. ez nekem nem tetszik. hogy vidéken még rosszabb a helyzet, az pedig ebben az esetben nem vígasztal.
"És a sanyarúbb sorsúak számára mindig is nevetségesnek fognak tűnni a jobbsorsúak sirámai." - na ezt azért fejezzétek már be! mi az, hogy a budapestiek a jobbsorsúak, mig a vidékiek a sanyarúbb sorsúak?