28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Dungeon Lords



Írd ide hozzászólásod:

pazsig
pazsig [6]
szevasztok!

egy olyan kérdésem lenne, hogy van-e valahol valami végigjátszás, vagy valami magyaritás a játékhoz mert, még az elején elakadtam, és az istennek nem tudok tovább lépni.

A tippet előre is köszi.

Vissza

Fórumszabályzat