28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Reapest
Reapest [3313]
Juice: Én mondjuk használom a határidőnaplót, mert a kis cetlik csak arra jók, hogy elkallódjanak.

Ghoost: Nekem 3330-asom van és azzal még sohasem volt semmi software probléma. Érdekes módon viszont a Snake lassabb, mint a 3310-ben, de ennél nagyobb gondom sose legyen!

Vissza

Fórumszabályzat