Juice: Én mondjuk használom a határidőnaplót, mert a kis cetlik csak arra jók, hogy elkallódjanak.
Ghoost: Nekem 3330-asom van és azzal még sohasem volt semmi software probléma. Érdekes módon viszont a Snake lassabb, mint a 3310-ben, de ennél nagyobb gondom sose legyen!