28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

J. Dávid
J. Dávid [6295]
Figy! Akinek kell vegyen, akinek nem kell az ne vegyen! Nekem ez a véleményem. Ha valaki nem tudja már mire költeni akkor ne mobilt vegyen hanem adja oda az árát...
Muad-Dib
Muad-Dib [509]
Én vagyok az első ember akinek nincsen???
Lényeg, hogy nincs is rá szükségem.
Pénzköltésre tökéletes!

Muad-Dib, aki a helyes utat látja

Vissza

Fórumszabályzat