70 évvel ezelőtt pl. alig volt néhány embernek autója és akkor is nyomták már az emberek a bizniszt? Valahogy mégis megoldották. Most meg már a suhanmcok is kocsival járkálnak!
Na bummm! Ilyen az élet, fejlődik a világ. És akkor mi van?
Figy!
Áruld már el, hogy húsz évvel ezelőtt kinek volt mobilja?
Senkinek se.
Pedig már akkor is nyüzsögtek az üzletemberek, de mobil nélkül is meg tudtak oldani mindent.
Csak azt nem értem, hogy akkor mér' van szüksége minden második tizenévesnek mobilra?
Figy! Akinek kell vegyen, akinek nem kell az ne vegyen! Nekem ez a véleményem. Ha valaki nem tudja már mire költeni akkor ne mobilt vegyen hanem adja oda az árát...