28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mobilok, okostelefonok és tabletek



Írd ide hozzászólásod:

Eric
Eric [20761]
70 évvel ezelőtt pl. alig volt néhány embernek autója és akkor is nyomták már az emberek a bizniszt? Valahogy mégis megoldották. Most meg már a suhanmcok is kocsival járkálnak!
Na bummm! Ilyen az élet, fejlődik a világ. És akkor mi van?

"Dilisek ezek a rómaiak...!"

Muad-Dib
Muad-Dib [509]
Figy!
Áruld már el, hogy húsz évvel ezelőtt kinek volt mobilja?
Senkinek se.
Pedig már akkor is nyüzsögtek az üzletemberek, de mobil nélkül is meg tudtak oldani mindent.

Csak azt nem értem, hogy akkor mér' van szüksége minden második tizenévesnek mobilra?

Muad-Dib, aki a helyes utat látja


J. Dávid
J. Dávid [6295]
Figy! Akinek kell vegyen, akinek nem kell az ne vegyen! Nekem ez a véleményem. Ha valaki nem tudja már mire költeni akkor ne mobilt vegyen hanem adja oda az árát...
Muad-Dib
Muad-Dib [509]
Én vagyok az első ember akinek nincsen???
Lényeg, hogy nincs is rá szükségem.
Pénzköltésre tökéletes!

Muad-Dib, aki a helyes utat látja

Vissza

Fórumszabályzat