28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Gerry
Gerry [8082]
Egy remek magyar honlaprol le lehet szedni az osszes eddigi SP reszt. Amiket mar itthon is leadtak, azokat mind magyarul, mind eredeteiben (felirat is van hozzajuk opcionalisan), a Nagyobb Hoszabb Vagatlanabb is fenn van, az albumokrol és egyéb nyalánksagokrol nem is beszelve.
Death man
Death man [6926]
Tippeld most meg 9.edik évadod mikor adja le ?
Bár nekem 7.edik 8.évad szinkronjával elvették a kedvem.
Pl.: Buzi nagy Al nem egyenlő MELEG Ellel.
A SZex ackió nem egyenlő a Sexy actionnal.
(sztem jóval poénosabb a sexy akció csoport mint a sex akció csoport)
Akkor Bézkosár az BASEbolondok errefelé.
Attól hogy újak csinálják szinkront nemkellene elfelejteni a multat bazd...
Pl. Détékordzsob na aki látta feliratosba az tudja miről beszélek , magyarba ? Inkább unalmas volt.
Cool szinkron sajnos ront az SPn.
Nemtom első 4sorozat milyen eredetin majd megnézem ...
De 5től vannak gondok.

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

Laa-Chy
Laa-Chy [1036]
Hú most nézem milyen pontosan tippeltem.

Takin' care of business

Laa-Chy
Laa-Chy [1036]
Majd ha a drága kedves Cool, leadja újra az összes részt, a 7. évadig... Magyarul kb Július-Auguszts...

Takin' care of business

Blood sucker
Blood sucker [281]
Nemrég lett meg az összes szinkronos rész. A 8. évadhoz mikor lesz szinkron?

Vissza

Fórumszabályzat