Lényeg hogy ma még van 2rész aztan 9.edik évfolyam.
Elvették a munkák angolul ezerszer jobb.
Porker hiába maradtak eredeti szinkronok ha a szöveg gyengébb és néhol a szinkron is...
Akárki akármit mond ez sajnos igyvan.
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
