Nem vágom hogy aki feliratot csinálja hogy tud sokkal jobbat csinálni mint Pl. 1 szinkron stúdió ahol fizetnek érte?
(mert nemcsak a szinkron színészek játéka a baj az kevésbé , hanem áltba a szöveg szarabb mint a feliraté / eredetié)
! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !
