Annyira elbasz egy csomó poén a szinkron, hogy az hihetetlen. A legrosszabb az, amikor az énekeket is szinkronizálják. Nem tudom milyen retardáltak ülnek ott a stúdióban, akik eldöntik, hogy még ott sem lehet feliratot használni, ahol feltétlenül szükséges lenne.
Persze néha előfodul, hogy feliratozzák a dalokat, de olyankor annyira félrefordítanak mindent, hogy lehányom a TV-t.
i tell it like it is, cause im a bold figure
