28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

South Park



Írd ide hozzászólásod:

Death man
Death man [6926]
Srácok ua.
CSak 5.dik sorozat pár részében fura.
SPam ilyet igy ne irj hogy 100X jobb stb.
Indokolj.
Elvették a munkánk , meleg al , basekosár , szex akciót hírcsoport , itt jön a télapó és nemistom mivolt utána ...
Lehet felirat nem minden helyen jobb.
De összképbe odaveri szinkront főleg hogy közbe hallod az eredeti angol hangot ! ! !

! ! ! DE OTT NEM VOLTAK NŐK ! ! !

.:[Kain]:.
.:[Kain]:. [11704]
néztem az ötödik évadból pár részt. hát hogyis mondjam.... bukás! az előző szinronszínészekkel mi volt a baj? mert most hogy mindenkinek más hangja van szokatlan meg hát elég idióta is a hangjuk, plusz Buzi Nagy Al lett Meleg Al ból, meg Meki bácsi nem ÉÉÉRTEEEM ezik.. áhh ez már szopás.

Vissza

Fórumszabályzat