Amit mondani tudok hogy cseréld le a vga-t, mert szinte mindent megtettél amit én tettem volna.ha meg nem telepitetted még újra akkor ted azt.
Nehezen téged megizzaztanak mert engem nagyon mert ma csunyán kikaptam egy 5 órán keresztüli véres csatában 3 ellentől.
3vs3 volt de az elején kinyirták a távolban lévő szövit és így ketten vivtuk élethalál harcunkat. igaz még mindig folytathatom de már csak egyedül vagyok három ellen és kezd fogyni a hely,de akkor is izgalmas volt.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
