28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

hodito..
hodito.. [329]
Hát hála az égnek nekem nem volt ilyen problémám csak annyi hogy a hertz nem volt jó neki így nem tudtam vele játszani egy-két napik.
Amit mondani tudok hogy cseréld le a vga-t, mert szinte mindent megtettél amit én tettem volna.ha meg nem telepitetted még újra akkor ted azt.
Nehezen téged megizzaztanak mert engem nagyon mert ma csunyán kikaptam egy 5 órán keresztüli véres csatában 3 ellentől.
3vs3 volt de az elején kinyirták a távolban lévő szövit és így ketten vivtuk élethalál harcunkat. igaz még mindig folytathatom de már csak egyedül vagyok három ellen és kezd fogyni a hely,de akkor is izgalmas volt.

Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.

Vissza

Fórumszabályzat