28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

Axon
Axon [105]
A Cossack 2 tényleg remek játék. Mondjuk az Antant is egy Cossack klón. érdekessége, hogy az I. vh-ban játszódik, míg a Cossack részek pár száz évvel előbb. A Cossack sem használ 3D-s grafikát, az is marad a hagyományos izometrikus megjelenítésnél. Szerintem felesleges az összehasonlítgatás, hiszen egy tőről fakad mindkét játék. Számomra az I. vh-s környezet sokkal közelebb áll és ezért élvezetesebb az Antant.
Toki
Toki [5086]
Mondjuk a Cossacks 2?64 k megjelenítheő egységgel.Bár tényleg kevés ilyen játék van.
hodito..
hodito.. [329]
Hát igen a grafika nem a legszeb de melyik játék motorja lenne képes akár 10 ezer embert ugy felvonultatni hogy bene szagasson és élvezhető legyen. Aki meg szereti a stratégiát annak teljesen mindegy hogy milyen a game grafikája a lényeg a játékélmény.

Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.

Vissza

Fórumszabályzat