Engem csak az zavar hogy nincs benne pause mert azzal sokkla jobban lehetne tervezni.


, mint a Rise of Nation-ban.Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Fórum » Beszélgetés a játékokról


, mint a Rise of Nation-ban.Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.