28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

hodito..
hodito.. [329]
Én is teszek a grafikára de azért minél jobb annál jobb.

Engem csak az zavar hogy nincs benne pause mert azzal sokkla jobban lehetne tervezni., mint a Rise of Nation-ban.

Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.

Vissza

Fórumszabályzat