28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

hodito..
hodito.. [329]
ja és itt azért nem kell annyira sok sok parasztot képezni ahoz hogy fent tersuk magunkat mert ha van egy pénzverdénk akkor a pénzből mindent megvehetünk, a cossacks-ban meg csak nyomni folyamatosan a parsztokat mert fogy az élelem a pénz a fa a kő a szén és végül a vas.
Így 2k katona mellé kb 1k parasz mindenkép kell hogy fent tartsák őket.
Az antantban lazábban meg let oldva a dolog 2k katonát 200-300 emberrel is fent lehet tartani simán.

Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.

Vissza

Fórumszabályzat