A légi fölény szerintem nála van mert csak bombázza szét felé a hármas védelmi vonalamat amit nagy nehezen felébitettem. én se szoktam tankokat használni annyira a gyalogosokkal jobban lehet védekezni szerintem de amikor az ellen tankjai csak ugy lazán átszákuldanak a gyalogosaimon az írtóra idegesités akkor én is ezt teszem ellen.

Van Pause? P? nem tom nálam nem müködik , de ugy is jó hogy közben nem tudok parancsot adni legalább megnézhetem hova löjek.
A gazdasággal télleg nem kell törödni csak az elején kiépiteni jól.
Természetesen a magyar csapatokat írányitom, főleg emiat szereztem meg a gamét. A tiroli mesterlövéssz félelmetesen tud lövöldözni,emiat a kedvenc.
Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
