

Igaz még nem kaptam ki, de a harmadig védelmi vonalamnál járnak amit az épületeim jelentenek most szépen a belvárosban lövöldözöm lefelé az ellen gyalogosait aki 3 oldalról lönek és probálnak benyomulni a városba.
Igaz egyzser már bejutottak de egy csapat tiroli szét szette a maradék katonát(hála az égnek), de szerintem egy fél óra mulva teljesen szét vernek mert 4 repcsim harcól vagy 30 ellen 4 tankom van amiket a szövim maradék csapatainak adtam hogy védjék a város maradékait de elhoztam onnan 3-mat és az otmaradtat kemény egy perc alatt szét is lötték és szét is verték a szövimet 3 épületét kivéve. Maradt még egy repülö tere és onnan küldi felfele a gépeit amik szinte alig tudnak felszálni de lagalább egy két gépet leszednek.


Hát igy állok de még harcolok mert 4 rögzitet tarok lövi az ellent és ezek azért szedik őket rendesen.








Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
