28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)



Írd ide hozzászólásod:

Bartuc the bloody warlord
Bartuc the bloody warlord [135]
Oh, ezzel a gamemel én is zuztam anno. Szerintem azért jók a repcsik, csak sokáig tart mire meglesz az első bombázód...de utána ha van 3-4 nehézbombázód...az ellennek annyi. Én a németekel szeretek lenni, de a magyarok is nagyon jók. Az oroszok ellen legjobb, amikor hozza százasával a katonáit, én meg a mozsár ágyukkal a földbe döngölöm. Viszont, ami nagy kár hogy kevés olyan pálya van ahol a hajókat ki lehet használni. Kedvencem az volt, amikor beállítottunk 2 medium ellent és én egy hard-dal voltam. végén a szövim annyi egységet csinált, hogy ugy beszaggatott a gép, nem bírtam folytatni. Kb. 1-2 fps-re ment le a sebessége.
Amugy én tankpárti vagyok, szerintem jól tudja támogatni a gyaolgságot meg néha az ágyukat is meg tudja védeni.

A legszebb öröm a söröm.

Vissza

Fórumszabályzat