húú bakker csak egereket ne vigyenek a holdra!

L. Ádám
nagyíts rá (fullra) az apollo 11 leszállási pontjára (v. bárhova) és megtudod azt amit ezek a nasa-s emberek eltitkoltak előlünk!
a holdon sincsen sokkal több dolog!

L. Ádám
ha már unjátok a Földet nézegetni, akkor lessétek meg:
EZT