Kétféle ágyú van az első a Howitzer. Ez hagyományos tüzérségi ágyú. Főleg gyalogság ellen hatásos. A második ágyú neve simán Cannon. Ez a páncéltörő ágyú. Ez elsősorban a tankok ellen hatásos, méghozzá nagyon hatásos. A Howitzerekkel felesleges a tankokat lőni, mert semmit nem sebeznek rajtuk. A cannon nagy hátránya, hogy egyenesen lő és ha van előtte egy kis emelkedő, vagy domb, akkor azon már nem tud átlőni, hanem folyamatosan a domb oldalát lövi. Érdemes figyelni rájuk, mert én már sokszor szívtam ezzel. A Howitzer viszont szépen átlő a kisebb dombok felett is.
A lángszórós megfigyelésel tényleg igazad van. Én erre nem is gondoltam. Bányák ellen tényleg ideális. Amúgy is az épületek lerombolásában jeleskednének, de azokban mindig van örség. A kutakat viszont nem védi őrség, csak ha külön bunkereket épít mellé a gép. Feltétlenül ki fogom próbálni.
Fórum » Beszélgetés a játékokról
ANTANT (I.vh. stratégia-magyar nyelven)
Télleg melyik a tankokat legjobban sebző ágyuk mert van a tarak és az ágyú de én mindeg taraktot veszek mert drágább és jól is lő de távolra pontatlan. De amikor tömegesen jön a gyalogság szép rendet tud küztük vágni a lövedék.
Rájöttem hogy a lángszorosok is jók csak de oda szabad őket vinni ahol kutak meg ilyenek vannak, vagyis porgyázni. Adni kell meléjük egy két embert és mehetnek isten hirével.


Rájöttem hogy a lángszorosok is jók csak de oda szabad őket vinni ahol kutak meg ilyenek vannak, vagyis porgyázni. Adni kell meléjük egy két embert és mehetnek isten hirével.



Inkább halál büszkeséggel, mint futás vereséggel.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 23:04
- Kezd durvulni az időjárás! [4475]
- 17:22
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2572]
- 16:51
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [13]
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
